Odhalte roušku osudu a nahlédněte s pomocí zkušených kartářek a astroložek do Vaší blízké i vzálenější budoucnosti. Všechny naše astroložky i kartářky mají mnohaleté zkušenosti a umí nejen přesně popsat věci budoucí, ale umí Vám také spolehlivě poradit v důležitých rozhodnutích tak, aby jste na osudových křižovatkách šli vždy tím správným směrem.

Horoskopy znamení - beran, ryby, rak, štír, střelec, kozoroh, váhy, blíženci, vodnář, panna, býk, lev

partnersky horoskop

Partnerský horoskop a horoskopy lásky – věštkyně Zdeňka

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Zašlete mi sms ve tvaru RADA ZDENKAPORADNA ZDENKA a text vaší otázky na číslo 903 55 60.

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 70 01 02 a zadejte linku číslo 61. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Partnerský horoskop

Na internetu i všude jinde existuje velmi velké množství různých astrologických porovnání. Mohou vám například ukázat, zda-li se k sobě dvě osoby hodí nebo ne. V některých podobných partnerských horoskopech se berou do úvahy pouze jejich znamení zvěrokruhu (porovnaní vodnáře s blíženci nebo raka se lvem a podobně). Analýza pomocí těchto partnerských horoskopů je však příliš zjednodušená na to, aby vám mohla dát jasnou odpověď a v mnoha ohledech je poté celý partnerský horoskop nedostatečný. Dalšími na internetu hodně šířenými partnerskými horoskopy jsou jisté programy, do kterých vám stačí vepsat datum narození sebe a datum narození partnera a počítač vám poté vychrlí hodnocení v procentech nebo prostřednictvím krátkého slovního výkladu. Problémem těchto konkrétních partnerských horoskopů je, že autor daného programu nebo horoskopu nikde neuvádí podle čeho je vypočítávána shodnost, či podle jakých kritérií program dospěl k takovému výsledku.

Pokud by jste si chtěli někdy vyzkoušet ten pravý partnerský horoskop, který porovnává kompletní horoskopy obou zadaných osob, mohli by jste se dozvědět spoustu zajímavých informací, které by vám mohly pomoci při výběru toho správného partnera pro váš život. Dozvíte se jak o těch silných ale i o těch slabých stránkách vašeho svazku, oblasti, ve kterých si budete více či méně rozumět a také oblasti, ve kterých to může někdy skřípat.

Partnerské horoskopy jsou uzpůsobovány přesně tak, aby určoval kvalitu vztahu dvou lidí s perspektivou manželství nebo nějakého dlouhodobějšího svazku. Partnerským horoskopem je však možné vyhodnotit i různé jiné vztahy, například přátelské, pracovní nebo i rodinné.

Mějte však na paměti, že každý partnerský svazek není horoskopem nijak ovlivňován. Ani ty nejlepší planetární vazby nezaručí lásku až za hrob a platí to také naopak. I pokud by vám dle horoskopu vycházela ta nejhorší možná konfigurace, neznamená to, že váš vztah se chystá ke krachu.