Odhalte roušku osudu a nahlédněte s pomocí zkušených kartářek a astroložek do Vaší blízké i vzálenější budoucnosti. Všechny naše astroložky i kartářky mají mnohaleté zkušenosti a umí nejen přesně popsat věci budoucí, ale umí Vám také spolehlivě poradit v důležitých rozhodnutích tak, aby jste na osudových křižovatkách šli vždy tím správným směrem.

Horoskopy znamení - beran, ryby, rak, štír, střelec, kozoroh, váhy, blíženci, vodnář, panna, býk, lev

vyklad karet

Výklad karet - Věštkyně Iveta

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Zašlete mi sms ve tvaru RADA IVETAPORADNA IVETA a text vaší otázky na číslo 903 55 60.

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska. Volejte 906 70 01 02 a lince s číslem 62 Vám sdělím Vaši budoucnost.

Výklad karet

Výklad karet je jedním z nejoblíbenějších způsobu předpovědi budoucnosti. Tento způsob předpovědi nalezneme v mnoha věštírnách, ale také na mnoha internetových stránkách. Ovšem pokud se do takovéto věštby budete chtít pustit sami, tak vás čeká poměrně složitá práce, jelikož se vykládá neobyčejnými kartami, při čemž každá karta představuje jednu vlastnost.

Jako první si musíte určit kartu, která vás představuje, takže zde již musíte znát význam všech karet, což rozhodně není vůbec jednoduché, jelikož karet je poměrně velké množství, takže je to opravdu náročné a kdybychom šli dál, tak by jste asi byli poměrně v rozpacích, takže doporučuji využít věštbu na internetu nebo využít telefonické věštby. Takových to možností je poměrně dost, ale určitě tou nejlepší volbou je si zajít do věštírny, kde se o svém osudu můžete pobavit s věštkyní.

Pokud se však přeci jenom rozhodnete výklad provést sami, tak zase nezoufejte, jelikož nebudete potřebovat úplně všechny karty, ale jen 7mičku a vyšší, ale přesto jich je poměrně dost veliké množství. Jedná se celkem o 32 karet, tedy také o 32 významů, které jsou dost složité. Výklad karet má své pravidla, například pokud žádná z vybraných karet nevystihuje vaší vlastnost ani vlastnost partnera, tak to můžete zkusit ještě dvakrát, pokud se ani poté nestane, tak vám karty nechtějí ukázat svůj osud a můžete se o výklad pokusit opět za týden ve kterém by jste měl přemýšlet o svém očištění, jelikož jste nejspíš udělal něco špatného.